Чому читання корисне?
«Якщо шукаєш в книгах мудрості уважно, то знайдеш велику користь для душі своєї» Нестор Літописець.
5 причин, чому читати книги корисно
Сьогодні у світі існує просто величезна кількість книг різних тематик і напрямків. Деякі твори призначені для розваги, відпочинку, душевного розвитку, але є й ті, що приносять практичну користь. Художня література займає особливе місце у цьому списку.

Але останнім часом ситуація починає поступово змінюватися і все більше людей цікавляться читанням, купують книги як у паперовому, так і електронному вигляді. Життя людини – це постійне розвиток, і література грає цьому не останню роль.
Можливість поповнення словникового запасу
Тут важливо вибирати твори найрізноманітніших жанрів. Можна отримати як цікавий досвід, а й значно розширити власний словниковий запас. Людський мозок здатний сприймати інформацію, що надходить у великій кількості, і книги будуть основним її джерелом.

Читаючи книги, іноді зустрічаються слова, які не використовуються щодня. Одночасно поповнюється словниковий запас та підвищується загальна грамотність, дається здатність чітко та правильно озвучувати свої думки.
Можливість розвитку уяви
Саме книги дозволяють створювати у голові різні образи, домальовувати персонажів. Читач стає режисером, який точно знає, як виглядає будинок, де мешкають головні герої.

Хороший автор лише дає необхідне, а решту потрібно додумати самостійно. Це допомагає розвивати уяву, вигадувати щось нове. Безцінним помічником у цьому стане художня література.
Made on
Tilda